דיני עבודה - משרדנו עוסק ומתמחה בדיני עבודה ומייצג עובדים ומעבידים בבית הדין לעבודה.

תחום דיני העבודה הינו נושא מורכב בעל היבטים שונים בחקיקה ובפסיקה. כמעט כל אדם בחייו המקצועיים נתקל בעבר או שצפוי הוא להיתקל בשאלות הנוגעות לתחום דיני העבודה. שכן שאלות אודות הזכויות הבסיסיות של עובדים כגון פיצויי פיטורים, דמי הבראה, שעות עבודה ומנוחה, חופשה שנתית, הודעה מוקדמת, מחלה, הוצאות נסיעה וכד' הינם חלק בלתי נפרד מהמערך היומיומי של כל עובד בכל המגזרים והמקצועות השונים במשק.  
מורכבות ואי הבהירות של תחום דיני העבודה מתעצמת ומקשה בחלוף הזמן, וזאת לאור העבודה שהתחום הינו דינמי ונתון לשינויים יומיומיים בחקיקה, בהסכמים קיבוציים שונים, צווי הרחבה, ובפסיקה הנדונה בבית הדין ובערכאות השונות והרלוונטיות לסוגיות המשפטיות העולות מהתחום.
משרדנו יפעל להגן על הזכויות עובדים המעוניינים לדרוש ולממש את זכויותיהם הסוציאליות להן זכאים ע"פ חוק מהמעסיקים.
כמו כן משרדנו מספק מגוון רחב של שירותים ומידע אודות זכויות המעסיקים והתנהלותם אל מול העובדים שעובדים תחתיהם. אכן, זכותם של העובדים לדרוש ולתבוע את זכויותיהם הסוציאליות ע"פ חוק, אולם, לא אחת מנסים העובדים לדרוש ולתבוע מעבר לזכויותיהם בניסיון "להוציא כמה שיותר פיצויים" מהמעביד לאחר סיום עבודתו אצל המעסיק. מעסיקים רבים לא מודעים לזכותם ולא בקיאים בהיבטים המשפטיים בנושא דיני העבודה ובכך אף משלמים לעובדים מעבר לזכויותיו של העובד. הוצאות ותשלומי פיצויים לעובד מעבר לזכויותיו, גורמים בסופו של יום להוצאות ולמשאבים כלכליים עצומים מהמעסיק, דבר אשר מקטין את רווח העסק ובלא כל צורך בכך.
משרדנו העוסק בתחום דיני העבודה, יקטין וימזער את הוצאות המעסיק לתשלום זכויות העובד ע"פ כל דין, וימנע מעובדים אשר דורשים גם מעבר לזכויותיהם לממש את הוצאת התשלומים והפיצויים המיותרים אשר להם לא זכאי העובד. 
צור קשר ונשמח לסייע לך.

 


Guy Touti, Law Office
Natan Yelin Mor St. No.6, POB 57551 Tel Aviv, Zip 6157402
Tel 077-5008387 | Fax 077-5008641

גיא תותי, משרד עורכי דין
רחוב נתן ילין מור 6, ת.ד. 57551 תל אביב, מיקוד 6157402
טל' 077-5008387   | פקס' 077-5008641
 

 המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי

לייבסיטי - בניית אתרים